Rejestracja i edycja konta firmy oraz statystyki

Dodawanie oferty

Jeśli działasz w branży weselnej to zapraszamy do dodania oferty. Jest to bezpłatne. Nie masz obowiązku ponoszenia żadnych opłat, możesz natomiast wykupić płatną promocję.

Aby dodać ofertę swojej firmy wejdź do kategorii, w której chcesz ją umieścić a następnie kliknij przycisk "Dodaj ofertę" znajdujący się po prawej stronie, prawie na samej górze ekranu. Po podaniu kilku podstawowych informacji przejdziesz do edycji profilu.

Kiedy uznasz, że Twoja oferta jest już gotowa do publikacji kliknij "opublikuj" na górze profilu. Zostaniesz poproszony o zalogowanie się. Po podaniu adresu e-mail otrzymasz na maila link aktywacyjny. Sprawdź pocztę, odbierz maila i kliknij w link. Twoje konto jest już aktywne, a Twoja oferta oczekuje na akceptację.

Każda nowo dodana oferta jest sprawdzana przez moderatora. Zapoznaj się z  zasadami moderacji ofert.

Zarządzanie ofertą

Jeśli chcesz coś zmienić w swojej ofercie zaloguj się klikając w przycisk "Zaloguj" w prawym górnym rogu ekranu. Po zalogowaniu w miejscu tego przycisku pojawi się ikonka użytkownika i Twoje imię. Kliknij w nie i wybierz swoją ofertę z menu.

Po wybraniu oferty zostaniesz przeniesiony do jej edycji.

Edycja danych

Kliknij w przycisk "Edytuj" obok sekcji, którą chcesz modyfikować, wprowadź zmiany i zapisz je klikając w przycisk "Zapisz". W ten sposób możesz zmienić nazwę, slogan, opisy, cenę, szczegóły oferty, dane kontaktowe, miasto i położenie na mapce oraz regiony działania.

Nie możesz zmienić tylko kategorii i podkategorii (jeśli występuje). Jeśli uważasz, że Twoja oferta powinna być inaczej skategoryzowana skontaktuj się z nami.

Adres profilu

Twój profil jest zawsze dostępny pod adresem:

www.planujemywesele.pl/NUMER-NAZWA

NUMER w adresie jest nadawany automatycznie przy rejestracji, zaś NAZWA to wybrany przez Ciebie tytuł oferty. Przykładowo, jeśli numer, który otrzymałeś to 123456, zaś nazwa oferty to "Zespół Muzyczny ABC123" to Twoim adresem będzie:

www.planujemywesele.pl/123456-zespol-muzyczny-abc123

Jeśli chcesz go skrócić i uprościć, możesz ustalić swoją SUBDOMENĘ, aby adres wyglądał tak:

SUBDOMENA.planujemywesele.pl

SUBDOMENA to dowolna, wybrana przez Ciebie nazwa, której nikt wcześniej nie zarezerwował. Jeśli ustalisz SUBDOMENĘ na "abc123" to wtedy Twój profil stanie się dostępny pod adresem:

abc123.planujemywesele.pl

SUBDOMENĘ możesz ustalić w sekcji "Kontakt".

Muzyka

Jeśli masz zespół weselny lub zajmujesz się oprawą ceremonii ślubnej to możesz dodać swoje utwory muzyczne w sekcji "Muzyka" klikając przycisk "Dodaj utwory". Akceptowane są pliki w formacie MP3 o maksymalnej wielkości 16 MB i długości od 5 sekund do 10 minut.

Filmy i zdjęcia

Dodawanie zdjęć i filmów odbywa się za pomocą przycisków "Dodaj zdjęcia" i "Dodaj film". Po najechaniu na zdjęcie lub film możesz je edytować za pomocą przycisków na dole zdjęcia.  Czytaj więcej o filmach i zdjęciach.

Polecanie firm

Aby polecić firmę z którą współpracujesz przewiń profil w dół aż pojawi się sekcja "Ta firma poleca" (pod zdjęciami i filmami) i kliknij przycisk "Poleć firmę".

Statystyki

Jeśli chcesz sprawdzić popularność swojej oferty przewiń profil na sam dół do sekcji "Statystyki". Znajdziesz tam liczbę wizyt profilu od początku jego istnienia oraz wykres obrazujący ile było wizyt dziennie przez ostatnie 30 dni.

Aktualność oferty

Nie chcemy promować nieaktualnych ofert, dlatego wymagamy zalogowania się przynajmniej raz na 12 miesięcy. Jeśli od Twojego ostatniego logowania minie ponad rok, to system uzna Twoje konto za opuszczone i automatycznie je zawiesi. Oczywiście wcześniej otrzymasz kilka przypomnień mailowych.

W niektórych wypadkach usuwamy opuszczone konta, ale zazwyczaj swoje konto możesz aktywować ponownie - wystarczy, że się na nie zalogujesz.